سایدبار راست

امکان شناسایی پهپاد توسط پلیس

شناسایی مالکین پهپاد از راه دور توسط پلیس

شناسایی مالکین پهپاد ها برای ماموران پلیس استفاده از پهپاد ها در چند سال اخیر رشد فزاینده ای داشته و بهره برداری شخصی، تجاری و امنیتی از این فناوری تقریباً در همه جای دنیا فراگیر شده است. البته در این میان استفاده غیر قانونی از پهپاد و پرواز در مناطق حساس و ممنوعه، نگرانی هایی را در پی داشته که در نهایت منجر به واکنش سازمان های مسئول و کمپانی .
کاربرد پهپاد

پهپادها می توانند با حمل کیسه های خون، به تیم های پزشکی کمک کنند.

کاربرد پهپاد ها در پزشکی پهپاد ها … جزئی از تیم نجات … پزشکان و تیم های نجات در بسیاری از اوقات نمی توانند برای رسیدن محموله های خون منتظر باقی بمانند؛ خصوصاً در مناطق دورافتاده که اکثر اتومبیل ها قادر به دسترسی به آنها نیستند. اما در هر حال، به نظر می رسد که دیگر نیازی به نگرانی درباره این مشکل نیست، چرا که محققان دانشگاه جان هاپکینز .
فیجت اسپینر ضد استرس

فیجت اسپینر ضد استرس ، سرگرمی شماره یک دنیا

فیجت اسپینر ضد استرس ، سرگرمی شماره یک دنیا فیجت اسپینر ، سرگرمی کوچکی که چند وقته همه دنیارو فرا گرفته… اسباب بازی جدیدی که تصویرش را در بالا مشاهده می کنید و میان انگشتان می چرخد. برای استفاده از این وسیله کافیست پدی که در مرکز آن قرار دارد را با دو انگشت نگه دارید و با یکی از انگشتان خود به یکی از سه پره آن ضربه .
کوادکوپتر اسپارک

کوادکوپتر اسپارک|کوچکترین و ارزانترین مدل dji با قابلیت کنترل با دست

کوادکوپتر اسپارک،ارزانترین ترین و کوچک ترین پهپاد dji امروز قصد داریم به بررسی کلی محصول جدید شرکت dji یعنی کوادکوپتر اسپارک بپردازیم.طی شش ماه گذشته، صنعت ساخت کوادکوپتر به سمت تولید پهپادهایی با ابعاد کوچک‌تر درحال حرکت بوده است. در راستای پیروی از روند بازار، روز گذشته DJI از جدیدترین پهپاد خود با نام پهپاد اسپارک (Spark) رونمایی کرد. کوادکوپتر اسپارک با وزن ۲۷۰ گرم و بدنه‌ای کوچک‌تر از یک .

دلیل دو نرخ بودن ماشین کنترلی wltoys l959

در این مقاله قصد داریم تا به مقایسه ای کامل بین دو ماشین کنترلی محبوب ساخته شده توسط کمپانی مشهور wltoys بپردازیم.یک مدل و دو ورژن.ورژن قدیمی و ورژن آپگرید شده این ماشین کنترلی.یکی با قیمت پایین تر و دیگری با قیمتی نسبتا بالاتر.یکی با گارانتی ایران پرواز و دیگری بدون گارانتی در فروشگاه های دیگر. بسیاری از مشتریان علاقمند به ماشین های کنترلی حرفه ای به دلیل عدم اطلاع کافی از ویژگی .
X